Background


Tüm süreçlerinizi yönetebilen

bütünleşik çözüm!

ygKOBİ imalat sektöründe faaliyet gösteren firmalar için özel olarak geliştirilmiş bir KURUMSAL PLANLAMA YÖNETİMİ çözümüdür. Sistem sayesinde kobiler işletme çatıları altında olan tüm üretim, finans, muhasebe ve operasyon hareketliliğini tek bir merkezde yönetebilmektedirler.

Sade ve işlevliği artırılmış arayüz sayesinde en karmaşık işlemler birkaç tıkla tamamlanır. Cari, Tahsilat – Ödeme Takibi, Kasa, Banka, Çek-Senet, Nakit Akışı, Stok, Üretim, Personel ve Raporlar ana modülleri altında işletmenizdeki tüm süreçlerinizi, siparişten, sevkiyat işlemlerine kadar eksiksiz bir şekilde yürüterek yönetmek sizin elinizde.

ygKOBİ Kurumsal Planlama Yönetiminin Özellikleri

 • Sade ve işlevselliği artırılmış akıllı formlar sayesinde, tüm operasyon hareketliliğinin, hatasız ve hızlı yapılması sağlanır.
 • Tüm şube ve projelerinizin ayrı ayrı karlılık durumlarını, gelir grupları ve gider gruplarını anında raporlayabilirsiniz.
 • Gider tagları sayesinde herhangi bir operasyonun size olan maliyetini kolay ve hızlı bir şekilde raporlayabilirsiniz.
 • Tahsilat takibi ile müşterilerinizin mevcut bakiyelerinin yaşını, müşterilerinizin ödeme vadesi alışkanlıklarını takip edebilirsiniz. Müşteri alacaklarınıza tahsilat planlamaları, hatırlatmalar veya taksit ekleyerek ileriye dönük nakit akışı planları yapabilirsiniz. Sistem sayesinde, adli takibe düşen müşteri alacaklarınızın aşamalarını da kolayca takip edebilirsiniz.
 • Birden fazla isimde ve farklı döviz türlerindeki kasa işlemlerinizi pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.
 • Alınan ve verilen tüm çek/senet işlemlerinizi esnekliği artırılmış tek bir formdan ekleyebilir, tahsil edebilir, tedarikçilerinize cirolayabilir, iade edebilirsiniz.
 • Tüm tediye ve tahsilat makbuzlarını otomatik olarak oluşturup anında çıktı alabilirsiniz.
 • Firmanıza ait banka hesaplarınızı, taksitli ve blok kredilerinizi pratikçe yönetebilsiniz.
 • Gerçekleşen nakit akışı trafiğinizi izleyebilir, farklı banka ve kasa ekranları kullanmadan tüm gelir ve giderlernizi tek bir ekrandan izleyebilirsiniz. Planlanan nakit akışı sayesinde seçtiğiniz tarihler arasındaki gerçekleşmesini beklediğiniz tüm çek/senet tahsilatlarını, tahsilat planlamalarını, kasa ve banka mevcutlarını, çek/senet ödemelerini, ödeme planlamalarını, taksitli kredilerinizi görüntüleyebilir, seçtiğiniz tarih sonundaki muhtemel finansal durmunuzu önceden görebilirsiniz.
 • İşletme çatınız altındaki tüm stoklarınızı pratik bir şekilde yönetebilir, anlık stok durumlarını ve stok parasal tutarını (FİFO modeline göre) izleyebilirsiniz.
 • Kurum çalışanlarınıza ait detaylı ve etkin bilgiyi kolayca takip edebilir, tüm çalışanlarınızın o gün hangi şubelerde çalıştığını tek bir tablodan izleyebilir, çalışanlarınızın tüm bordro ve cari işlemlerini kolayca yöneteblirsiniz.
 • Siparişlerinizle birlikte gerçekleştirilen tüm üretimlerin sevkiyat hareketliliğini kolayca yönetebilirsiniz.

Yazılım Grubu © Copyright 2010 - 2012 YG Yazılım Grubu Bilişim Teknolojileri San ve Tic. Ltd Şti. Her Hakkı Saklıdır.