Background


Otelinizi tüm dünyaya gerçek zamanlı sunarak tüm süreçlerinizi

sade ve etkin bir şekilde yönetin

En karmaşık otel operasyonlarını, fazla sayıda kullanıcı ile hatasız olarak yönetilebilmesini sağlayan özelliklere sahiptir. Sade ve işlevliği artırılmış arayüz sayesinde en karmaşık işlemler birkaç tıkla tamamlanır. Ön büro, Müşteri ilişkileri, Restoran, Acenta, Online rezervasyon, Kampanya, Kat hizmetleri, Etkinlik yönetimi, Muhasebe, Finans ve İnsan Kaynakları ana modülleri altında otelinizdeki tüm süreçlerinizi, rezervasyondan misafir çıkış işlemlerine kadar eksiksiz bir şekilde yürüterek yönetmek sizin elinizde.

ygOTEL Otel Yönetim Sisteminin Özellikleri

  • Ön büro personelinin tüm işlemlerini tek ekran üzerinden gerçekleştirerek, misafir kabul işlemlerinin daha sade ve hızlı yapılmasına olanak verir. Eksik müşteri bilgilerini MERNİS sisteminden tamamlayarak Emniyet Müdürlüğü'ne gönderilen bilgilerin eksiksiz olması sağlanır. Bu sayede resepsiyon iş yükü azalmış, misafir kabul süreci kısalmış olur.
  • Kur bilgileri T.C Merkez Bankası'ndan otomatik olarak otel yazılımına aktarılır.
  • Otel bünyesinde bulunan kafe ve restoranlardaki iş akışlarını etkin bir şekilde yöneterek maksimum müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz.
  • Kat hizmetleri modülü ile otelin tam durumunu görüntüleyebilir, oda görevlilerini organize edebilirsiniz.
  • Kampanyalarınız için hedefli, kişiselleştirilmiş, mektup veya e-posta kampanyaları gönderebilir, gönderim başarısını analiz edebilirsiniz. Fiyat, yaş grupları için çocuk fiyatları, erken rezervasyon indirimleri, "4 gün kal 3 gün öde" gibi konaklama süresine bağlı promosyonları kolayca oluşturabilirsiniz.
  • Acentelerden ve web sitenizden (online rezervasyon) gelen rezervasyonlarınızı tek bir formdan izleyerek, onaylanan rezervasyonları otomatik olarak geri bildirim yapabilirsiniz. İptal edilen ve değişiklikleri de yine sistem üzerinden izleyebilir, aynı şekilde onaylayabilirsiniz.
  • Misafir kabul ve misafir çıkış işlemlerinizle beraber cari işlemleriniz otomatik olarak halletmiş olursunuz. Tüm satın alma işlemlerinizi, nakit ve döviz kasalarınızı, banka ve pos hesaplarınız işlevselliği artırılmış formlar sayesinde kolayca işleyebilirsiniz.
  • Gerçekleşen ve planlanan tüm nakit akışını izleyebilir, dünü, bugünü izleyebilmenin yanında gelecek bir tarihteki finansal durumunuzu anında görebilirsiniz.
  • Kurum çalışanlarınızın verimliliğini, cari işlemlerini kolayca takip etmenin yanında bordrolama ve puantaj işlemlerini pratik bir şekilde yönetebilirsiniz.

Yazılım Grubu © Copyright 2010 - 2012 YG Yazılım Grubu Bilişim Teknolojileri San ve Tic. Ltd Şti. Her Hakkı Saklıdır.